VİP TRANSFER

VİP TRANSFER

VİP TRANSFER

Büyük şehirlerde her zaman ulaşım zordur. Hava limanları her zaman şehrin 40-50 km dışarda kurulur ve ulaşımı pahalı ve özverilidir. Bu durum sadece İstanbul’a değil tüm büyük şehirlere özgü bir durumdur.

Bu durumu konforlu bir hala getirmek sizin elinizdedir.

İstanbul da Sabiha gökçen havalimanına indiğinizde ilk önce otelime nasıl gideceğim endişesi olmasın, bu durumda bizler sizin evinizde hissetmeniz için ve yabancılık çekmemeniz için  yanınızda olacağız.

Tüm bunlar için istediğiniz taktirde özel şoförünüz ve vip aracınız sizi hava limanın da tam zamanında karşılaşmış olacak.

Eğer tercihiniz bu olmasa ulaşımınız için birkaç alternatif mevcuttur.

Bu tercihleriniz arasında;

Her hava limanında olduğu gibi sizi taşımak için bekleyen taksiler vardır. Bunlar gideceğiniz yere göre taksimetreleriniz çalıştırırlar ve ücretlendirmenizi taksimetreye göre yaparlar. Bindiğinizde taksimetrenin çalıştığından emin olunuz. Bu durum da şehir merkezine ortalama 30-40 Euro civarında ücretlendirilirsiniz.

Diğer yöntem ise;

Şehirin merkezlerine giden özel otobüslerdir. Bu otobüsler fiyatları standart ve ortalama 3 Euro’dur. Her yarım saatte hareket edecek şekilde planlanmıştır. Bu otobüslerle belirli merkezlerde inip gerekirse tekrar taksiye binmeniz gerekebilir. Bu konuda otobüsün yardımcı elanın dan yardım alabilirsiniz.

Bir başka yöntem ise şehir içi ulaşımı sağlayan belediye otobüsleridir, bunlar ortalama 1 Euro civarındadır gitmek istediğiniz yere göre sizi götürebilirler.

Maalesef ki şu an için hava limanlarından şehir merkezine metro transferleri bulunmamaktadır. Umuyoruz ki 2023 yılının ikinci yarısın da Sabiha Gökçen hava limanına ulaşım sağlayacaklar.

Sizin şehir içi ulaşımını sağlayacak vip, özel şoförlü araçlarımız sizin için hazır bekliyor olacak, Tüm bunlar için size yardın etmekten mutluluk duyacağız.

 

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ Form