HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Özel Yeni Diş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi geçmişin tecrübesi ve geleceğin enerjisini birleştirerek 30 yıllık kişisel muayene deneyimden sonra modern diş hekimliğinin gerekleri olan tüm teknik donanımlar ile tasarlanarak 2017 yılında, Başhekim Dt. M.İhsan Gürsoy tarafından Sancaktepe’de kurulmuştur.

Yenidiş Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi diş hekimliğinin her alanında hizmet verdiği gibi modern ortamında, cad cam ve tomografi gibi yeni teknolojiler ve diş hekimliği ameliyathanesi ile de kişiye özel tedavi hizmetleri de sunmaktadır.

TC. Sağlık bakanlığı, tarafından onaylanmış olan merkezimiz A tipi lisansı ağız ve diş sağılığı merkezi lisansına sahiptir.

Kurumumuzda sürekli eğitim ve gelişime önem veren alanında uzman hekim kadromuz ile hasta hakları ve memnuniyeti ön planda tutularak teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Merkezimizin içinde, diş tedavisinden korkan ve diş tedavisi yaptırmaları mümkün olmayan ve özel gereksinimli bireylerin ağız sağlığını korumak ve tedavilerini yapabilmek için diş hekimliği için genel anestezi ünite birimi bulunmaktadır.

Tam teşekküllü genel anestezi ünitesinde, ortam havasını filtre eden hijyenik klima ile tüm cerrahi operasyonların implant tedavisini  steril bir ortamda yapılmasını sağlar.  Tam steril bir ortamda yapılan tüm cerrahi tedaviler ve ameliyat sonrası komplikasyonları azaltarak yapılan tedavilerimizin başarısının yanı sıra  hastalarımızın memnuniyetini, üst seviyede tutar.

Merkezimizin, dijital gülümseme tasarımı , klinik içi sirona ağız ici kamera,  CAD / CAM printer ve  3D diş Tomografisi, yumuşak doku lazerlerini yanı sıra merkezinde, diş hekimliğinin tüm mesleki dallarında  tecrübeli ve insan sağlığını öne çıkaran uzman diş hekimleri çalışmaktadır. 2023 ®

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ Form