ÜCRETSİZ SEYAHAT PLANI VE DÜZENLEMELER

ÜCRETSİZ SEYAHAT PLANI VE DÜZENLEMELER

ÜCRETSİZ SEYAHAT PLANI VE DÜZENLEMELER

 

(1) İletişim
Tedavi tavsiyesi ve ücretsiz fiyat teklifi almak veya diş hekimimizle canlı video danışmanlığı rezervasyonu yapmak için web sayfamız, whatsapp ve Facebook veya Instagram gibi sosyal medya kanallarımız aracılığıyla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

(2) Zamanlama
Konsültasyon üzerine, bireysel bir tedavi planı alırsınız ve diş randevunuz planlanır.

(3) Varış / Konaklama
İster kendi tatilinizi ayarlayabilir ve hangi tarihlerde dişçiye gitmek istediğinizi bize bildirebilir veya tatilinizi sizin için ayarlamamızı isteyebilirsiniz. Türkiye'ye hiç seyahat etmediyseniz, varışınızdan önce sizin için memnuniyetle bir otel odası rezerve ediyoruz. Bütçeden lüks 5 yıldızlı otellere kadar İstanbul'daki bazı harika otellerle bağlantılarımız var. Bazı durumlarda oteliniz için de rezervasyon yapabiliriz ve varışta ödeme yapabilirsiniz. Havaalanı transferleri de bizim aracılığımızla düzenlenebilir. Bu, ana terminal binasının dışına çıkarken sürücünün sizi bekleyeceği özel bir transferdir.

(4) Tedavi Aşaması
Diş hekimimiz ağızdan teşhis koyduktan sonra sizinle bir kez daha tedavi planını tartışır. Ardından rızanızla tedaviye başlıyoruz.

 

X-IŞINLARI VE FOTOĞRAFLAR
Süreci kısaltmak için ekibimizle iletişime geçmeden önce aşağıdaki dijital materyali hazırlamanızı önemle tavsiye ederiz.

İmplant tedavileri: Güncel bir panoramik röntgen (varsa) + Parlak ışık altında telefonunuzun arka kamerasıyla çekilmiş, diş ve diş etlerinizin yüksek kaliteli fotoğrafları.
Kaplamalar: Telefonunuzun arka kamerasıyla parlak ışık altında çekilmiş, dişlerinizin ve gülümsemenizin yüksek kaliteli fotoğrafları.

 

İstanbul, renkli günlük şehir hayatı ve dinamik gece hayatı ile gezginlerine unutulmaz bir deneyim sunuyor.
 8.500 yılı aşkın tarih,
 3 şanlı imparatorluğun, Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluklarının başkenti,
 İki kıta, iki Dünya, Doğu ve Batı'nın büyülü bir bileşimi,
 15 milyondan fazla nüfus,
 2 uluslararası havalimanı ile dünyanın ana hava trafik merkezlerinden biri,
 dünyanın en çok ziyaret edilen 5. şehri,
 Dünyanın önde gelen kongre destinasyonlarından biri,
2 kıtayı birbirine bağlamak; Avrupa ve Asya,
75'ten fazla müze,
100'den fazla hareketli alışveriş merkezi ve 4 tarihi çarşı,
5 imparatorluk sarayı ve birçok yazlık saray, köşk ve konak,
Metro, metro, tramvay, otobüs, vapur, deniz otobüsü vb. büyük ulaşım ağı,
Yıl boyunca 4 mevsim.
İstanbul – misafirperver bir şehir

İstanbul, eski ve modern şehrin birleşimi olarak düşünülebilir. Tarihi Yarımada ve Boğaz, sizi şehre derinden aşık edecek. Dışarıda yemek yemeye ve gastronomiye gelince, Türk mutfağının leziz yemeklerini, zeytinyağlı taze pişirilmiş baharatlı ve sıcak Anadolu ve Ege yemeklerini tatmak için bir adım uzaktasınız demektir. İstanbul, köklü, kaliteli ve lüks İstanbul restoranlarında çok çeşitli Türk mutfağı (kebaplar, balıklar, sebzeler, çorbalar dahil) sunmaktadır.

Alışveriş konusunda ise Osmanlı kökenli tarihi çarşılarda ve modern alışveriş merkezlerinde sunulan geleneksel ve modern ürünlerin çeşitliliği, şehri alışveriş tutkunları için bir cazibe merkezi haline getiriyor.

Dünyaca ünlü Kapalıçarşı (Kapalıçarşı), 4000'den fazla mağazasıyla dünyanın en büyük tarihi alışveriş merkezlerinden biridir. Mısır Çarşısı da çeşitli baharatların, kuruyemişlerin, sepetçilik, mücevher, perdelik ve tuhafiyelerin manzarasının tadını çıkarabileceğiniz oldukça popülerdir.

İlk ziyaretinizden sonra, yakında bir başkasını planlayacağınızdan eminiz!

 

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ Form