TC.SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI

TC.SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI

TC.SAĞLIK BAKANLIĞI ONAYLI

Tedavi ihtiyaçlarınız ile ilgili fiyat araştırması yaparken en önemli nokta karşılaştırdığınız ürün markalarının ve kodlarının aynı olmasına dikkat etmenizdir.

Bir ülke ile Türkiye arasındaki tedavi fiyatlarını karşılaştırırsanız, araştırmanızın gerçeği yansıtması için aynı marka ürünlerin aynı tecrübe ve uzmanlıktaki doktorlar tarafından kullanıldığından emin olmalısınız.

Bu açıdan bakıldığında Türkiye'deki tedavilerin maliyetleri Avrupa Birliği ülkeleri, İngiltere ve ABD ile karşılaştırıldığında oldukça uygun.

Almanya'da bir diş cerrahı tarafından yapılan Straumann implantın ortalama maliyeti, Hannover'de 2.500 €, Münih'te 3.800 €, ancak cerrahımız tarafından kliniğimizde uygulanan aynı marka implantın maliyeti 760 €'dur.

Almanya'da Vita marka porselen ile yapılan bir metal füzyonlu diş porseleni 300-1.800 €'dur. Kliniğimizde Vita markası ile yapılan tek metal füzyonlu diş porselen fiyatı 150 € 'dur. Almanya'da Alman üretimi IVOCLAR marka tek diş zirkonyum fiyatı 500-2.200 €'dur. Kliniğimizde Alman üretimi IVOCLAR marka tek diş zirkonyum fiyatı 220 €'dur.

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ Form