DİJİTAL DİŞ HEKİMLİĞİ

DİJİTAL DİŞ HEKİMLİĞİ

DİJİTAL DİŞ HEKİMLİĞİ

DENTAL TURKEY'e hoş geldiniz demek istiyorum. Mümkün olan en hızlı, en rahat ve başarılı sonucu almanızı sağlamak için her şeyi yapacağız. Yıllar boyunca birçok hasta ile DİJİTAL DİŞ HEKİMLİĞİ deneyimimiz var.

Dijital diş hekimliği, diş hekimliğinde bilgisayar destekli prosedürlerin tasarlanmasını ve üretilmesini sağlayan bir sistemdir. Dijital diş hekimliğinde, diş hekimliğinde CEREC adı verilen bilgisayar sistemi kullanılmaktadır.
ölçüm, tasarım ve üretim aşamaları. CEREC, tam seramik restorasyonlar için bir CAD/CAM sistemidir. Bu sistemde konsültasyondan sonra ağız içi tarayıcı kullanılarak dakikalar içinde ölçümler alınır. Ölçüler tarayıcıdan bilgisayara aktarılır ve bilgisayar programı tarafından 3D model olarak sanal bir model oluşturulur. Daha sonra dişin bilgisayar modeli hazırlanır. Tasarlanan diş, CEREC cihazının yazıcı kısmına gönderilir. Bu 3D tasarım daha sonra diş hekimi tarafından seçilen hazır renk ve boyuttaki bloklardan kazınarak frezelenir. Bu yöntem ile hazır bloklardan inley, onley, kuron, köprü ve sabit protez alt yapıları üretilmektedir. Estetik ve biyolojik uyumluluğu yüksek malzeme kullanım imkanını artırmıştır. Ancak diş hekimliğindeki bu son teknoloji hata olasılığını da azaltmıştır:

1. Dijital diş hekimliğinin avantajları nelerdir?
Diş hekimliğinde geleneksel yöntemler yerine bilgisayar teknolojisinden destek almanın birçok avantajı vardır.

-Bir ziyarette zaman kazandıran tedavi alacaksınız. İşlem süresi önemli ölçüde daha kısadır. CEREC ile diş hekiminiz tarafından tek bir ziyarette, takip randevusu olmadan yüksek estetik restorasyonlara sahip olabilirsiniz.

-Ölçüm ve tasarım aşamaları hastalar için daha konforlu hale geldi. Rahatsız edici ölçü materyali olmadan rahat ağız içi tarama mevcuttur. Ölçü materyalini birkaç dakika ısırmaya ve uyuşmaya ve çene ağrısına veda edin. Gag refleksi ve mide bulantısı olan hasta grubunda güvenle kullanılabilir. Diş hekiminiz artık tam dişlerinizi saniyeler içinde yakalayan ve ardından verileri bilgisayara aktaran bir tarayıcıya sahiptir.

-Geçici protezsiz son restorasyonunuz hazır. CEREC ile nihai restorasyon, herhangi bir geçici taviz gerekmeden doğrudan ayağınıza tasarlanır, üretilir ve yerleştirilir. Daha hızlı ve estetik sonuçlara ulaşabilirsiniz

-Uzun süreli stabiliteye sahiptir. CEREC ile milyonlarca kez kanıtlanmış kaliteye güvenebilirsiniz. Gülümsemeniz uzun yıllar aynı kalacak!

LÜTFEN AŞAĞIDAKİ FORMU DOLDURUNUZ Form